مزایایی اشتراک اسکایپتماس اسکایپ به اسکایپ

توسط اسکایپ با دوستانتان در سرتاسر دنیا تماس برقرار کنید.


با موبایل و یا تلفن ثابت تماس بگیرید

با استفاده از حساب اسکایپ، با نرخ کم، با موبایل و تلفن های ثابت دوستان و خانواده تان در سرتاسر دنیا تماس بگیرید.


تماس های گروهی

گروهی از دوستانتان را در یک تماس دور هم جمع کنید، اخبار مهم را با همه خانواده به اشتراک بگذارید، با تیمی از همکارهایتان کار کنید.

شما می توانید 25 نفر را به لیست تماس گروهی تان اضافه کنید. برای اضافه کردن افرادی که در اسکایپ نیستند، با استفاده از حساب اسکایپ، با موبایل یا تلفن ثابت آن ها تماس برقرار کنید.


شماره اسکایپ

دوستانتان برای تماس با شما شماره گیری می کنند. شما با داشتن شماره اسکایپ در هر کجای دنیا که باشید میتوانید به تماس دوستانتان پاسخ دهید.


انتقال تماس ها

در اسکایپ نیستید؟ نمیتوانید پاسخ دهید؟ برای از دست ندادن تماس ها، به راحتی تماس های خود را با کمترین نرخ روی هر تلفنی که می خواهید منتقل کنید.


کالر آی دی

شماره ناشناس نباشید. با تنظیم شماره خود به عنوان کالر آی دی، به دیگران اجازه دهید که بدانند این شما هستید که با آن ها تماس می گیرید.

بعد از ورود به اکانت اسکایپ، روی تب caller ID کلیک کنید و شماره تماس خود را وارد کنید. این شماره هنگامی که با اسکایپ تماس برقرار می کنید برای دیگران نشان داده می شود.


تماس های ویدئویی دو نفره

با یک تماس ویدئویی به یکدیگر نزدیک تر شوید. شما می توانید از طریق اسکایپ و توسط یک وب کم با دوستانتان تماس های ویدئویی مجانی داشته باشید.


پیام از طریق مسنجر

گفتگو توسط انگشتانتان، برنامه ریختن برای یک سفر، در حین کار روی پروژه تان... همه این ها در یک زمان توسط اسکایپ به صورت رایگان امکان پذیر می باشد.


ارسال پیام متنی (SMS)

ارسال پیام های متنی به دوستانتان به طور مستقیم از اسکایپ و توسط کیبورد خودتان با پرداخت نرخ های بسیار پایین توسط حساب اسکایپ.


ارسال فایل

فایل ها، عکس ها، و ویدئوهایتان را در هر سایزی با زمانی سریع و به راحتی روی اسکایپ ارسال کنید.

به راحتی فایل خودتان را در محیط چت اسکایپ بکشید و یا add کنید. همچنین می توانید فایل هایتان را در حین تماس صوتی و ویدئویی گروهی بین چندین نفر به اشتراک بگذارید.